Streamserver

Streamserver FHS je fakultním uložištěm pro video a audio nahrávky, které si zde následně mohou studenti i zaměstnanci také přehrávat. Jsou zde umístěny především nahrávky přednášek a videonávody.


Streamserver FHS UK


Obsah streamserveru

1. Nahrávky přednášek

Streamserver můžete využít k ukládání záznamů svých přednášek. Pokud máte zájem mít své přednášky nahrávány, je třeba si nahrávku obstarat – jak na to se dozvíte v tomto návodu.


Nahrávky přednášek pro bakalářský program SHV

Pro nahrávání a zveřejňování předmětů programu SHV existuje na sekretariátu SHV tým. Pokud máte nějaké dotazy na nahrávky z těchto přednášek, můžete se obrátit na příslušné kontaktní osoby.


Předměty programu SHV: Anna Holubová,


  • Nahrávky z povinných kurzů programu SHV jsou přístupné všem studentům v SIS.

  • Nahrávky profilových předmětů jsou dostupné pouze distančním/kombinovaným studentům v příslušném Moodlu (běžně označen písmeny KS). Pokud však epidemiologická situace zavelí, je možné studenta denního studia do tohoto Moodlu přidat a nahrávky mu tak zpřístupnit. Jak na to vám poradí návod.


2. Videonávody

Na streamserver jsou umisťovány také videonávody rozličných zaměření. Pokud se na fakultě potkáváte s často se opakujícím problémem, který by si dle vašeho úsudku zasloužil videonávod, kontaktujte prosím fakultního koordinátora e-learningu.


Jak nahrát video na streamserver

Umístění vlastního videa na Streamserver je jednoduché, stačí následovat návodNež však začnete na streamserver přispívat svým materiálem, obraťte se prosím na fakultního koordinátora e-learningu.


Návody


Odkazy na další pomoc


Kontakty

  • Fakultní kontakt, koordinátor e-learningu:

  • Univerzitní kontakt, správa streamserveru: Tomáš Nikl, tomas.nikl@ruk.cuni.cz, tel.: 777 101 166


Poslední změna: 11. duben 2023 16:50 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Kontakty

Oddělení informačních technologií FHS UK

Pátkova 2137/5

182 00 Praha 8 - Libeň

telefon: 224 271 453

Místnost 1.07

E-mail: OIT@fhs.cuni.czVšechny kontakty


Jak k nám