24. října 2022

Školení prevence plagiarismu

Rádi bychom Vás pozvali na školení „Otázky prevence plagiátorství na UK“, které se bude konat hybridně (prezenčně i online) v pondělí 21. 11. 2022 od 14:30 hodin v prostorách Ústřední knihovny na Centru Krystal na Veleslavíně a zároveň online v MS Teams. Bude se jednat o informační a diskusní setkání k otázkám užívání elektronické podpory prevence plagiátorství na UK. Po stručném představení příslušných předpisů bude předvedena stávající integrace systémů Theses a Turnitin do SIS a budou položeny a diskutovány metodické otázky postupu v případě vzniku podezření na plagiátorství a otázky nutnosti odborné lidské kontroly výstupů elektronických systémů podpory. Zváni jsou všichni fakultní koordinátoři e-learningu, akademičtí pracovníci vedoucí a oponující závěrečné práce všech úrovní a další zájemci. Setkáním Vás provedou dr. Tomáš Holeček a dr. Radka Římanová. Prosíme zájemce o prezenční účast na Krystalu, aby nahlásili svůj zájem na email hana.ovesleova@ruk.cuni.cz. Registrace na setkání (online i prezenčně) je možná ve vzdělávacím portále na adrese: https://vzdelavani.is.cuni.cz/simplifyworks/eoc/programs/128234091.

Oddělení informačních technologií FHS UK

182 00 Praha 8 - Libeň